Team Details

Mens Division 1 Hartford A - Mark Gleave (07950 798512) Andrew Moores, James Barlow, James Barber, Mark Gleave
Mens Division 1 Hartford B - James Garvey (07793 028779) Gary Makin, Mark White, James Garvey, Charlie Blackshaw
Mens Division 2 Hartford C - Duncan Appelbe (07725 087617) John Walsh, Rick Shelmerdine, Keith Wright, Duncan Appelbe
Mens Division 2 Hartford D - Neil Cocker (07880785435) Neil Cocker, Justin Pidcock, Dave Glenn, Chris Forrest
Mens Division 2 Hartford E - Chris Baker (07545 150267) Max Bettson-Burdett, Chris Baker, Andy White, Chris Bott
Mens Division 5 Hartford F - Chris Abbott (07745 579895)
Ladies Division 1 Hartford A - Kathryn Barnett (07791 689013) Kathryn Barnett, Gill Lodge, Helen Plumtree, Pauline Cordingley
Ladies Division 1 Hartford B - Kate Burrows (07714 219672) Kate Burrows, Wenda Deadman, Virginia Vale, Jacqui Wood
Ladies Division 1 Hartford C - Mandy Hemming (07841 615026) Mandy Hemming, Julie Jones, Jo Sahlman, Ellie Watson
Ladies Division 2 Hartford D - Judith Bell (07769 604205) Judith Bell, Carmen Dowd, Jane Turley, Andree Rose
Ladies Division 2 Hartford E - Chris Taylor (07885 509601)
Mixed Division 1 Hartford A - Andrew Moores (07714 007902) Andrew Moores, James Barlow, Kathryn Barnett, Di Fielding (10/5 Helen Plumtree)
Mixed Division 2 Hartford B - David Glenn (07703 501188)

Fixtures/Results

Week 1

Tuesday 23rd April 2019 - 18:00

Mens Division 1 Hartford A 7.0 - 1.0 Hartford B
Mark Gleave
James Barlow
Andrew Moores
James Barber
James Garvey
Mark White
Gary Makin
George Blackshaw
Mens Division 2 Hartford C 7.0 - 1.0 Hartford D
Duncan Appelbe
Rick Shelmerdine
John Walsh
Dave Glenn
Justin Pidcock
Neil Cocker
Chris Forrest
Barry Patterson
Mens Division 2 Cuddington A 8.0 - 0.0 Hartford E
Alex King
Brad Bird
Andy Long
Simon Nuttall
Chris Baker
Andy White
Chris Bott
Max Bettson-Burdett
Ladies Division 2 Hartford D 7.0 - 1.0 Hartford E
Judith Bell
Carmen Dowd
Jane Turley
Debbie Mercer
Chris Taylor
Mary Followell
Susan Parsons
Judy Jennings

Thursday 25th April 2019 - 18:00

Mens Division 5 Cuddington D 5.0 - 3.0 Hartford F
Shaun Savage
Simon Hilton
Ian Day
Bob Floyd
Murray Tweed
Henry Joice
Steve Ace
Chris Abbott
Ladies Division 1 Hartford A 5.0 - 3.0 Hartford B
Helen Plumtree
Pauline Cordingley
Kathryn Barnett
Gill Lodge
Wenda Deadman
Lin Wood
Kate Burrows
Virginia Vale

Sunday 28th April 2019 - 10:00

Mixed Division 1 Hartford A 8.0 - 0.0 Holmes Chapel
K Barnett
M Tweed
D Fielding
P McLeish
S Spencer
T Vickers
V Robertson
L Dooley

Week 2

Tuesday 30th April 2019 - 18:00

Mens Division 1 Congleton A 7.0 - 1.0 Hartford A
Alex Grocott
Simon Darmon
Pete Wardlaw
Tom Minshull
Andrew Moores
James Barber
Jim Barlow
Jarrod Wood
Mens Division 2 Hartford E 5.0 - 3.0 Hartford D
Chris Baker
Andy White
Chris Bott
Max Bettson-Burdett
Justin Pidcock
Neil Cocker
David Glenn
Chris Forrest
Mens Division 2 Hartford C 5.5 - 2.5 Wistaston A
Duncan Appelbe
Rick Shelmerdine
John Walsh
Keith Wright
Chris Raisewell
George Raisewell
Paul Unwin
Ollie Cox
Ladies Division 1 Nantwich A 6.5 - 1.5 Hartford B
N Herbert
C Harrison
R Turner
D Mayman
W.Deadman
K. Burrows
J Wood
L Wood
Ladies Division 1 Congleton A 5.5 - 2.5 Hartford C
Jeannette Walker
Sue Hayes Smith
Helen Dyson
Angela Collins
Mandy Hemming
Julie Jones
Jane Turley
Andre Rose

Thursday 2nd May 2019 - 18:00

Mens Division 1 Hartford B 2.5 - 5.5 Nantwich Farmers
James Garvey
Mark White
Gary Makin
George Blackshaw
Dom Clewes
John Flanagan
Chris Jackson
Tommy Adams
Mens Division 5 Goostrey B 0.0 - 8.0 Hartford F
M Wormald
J Southern
D Nolan
W Dudgeon
P Stewart
M Tweed
G Ritchie
S Ace
Ladies Division 1 Hartford A 6.0 - 2.0 Holmes Chapel A
Helen Plumtree
Pauline Cordingley
Kathryn Barnett
Gill Lodge
Brenda Lowe
Helen Patterson
Vicky Robertson
Sue Spencer
Ladies Division 2 Hartford E 1.0 - 7.0 Cuddington A
Chris Taylor
Susan Parsons
Debbie Mercer
Mary Followell
Julia Kimpton
Heather Williams
Lindsey Hickey
Margaret Wilding
Ladies Division 2 Holmes Chapel B 1.5 - 6.5 Hartford D
Sheila Barnett
Sue Charlesworth
Mara Kennerley
Debbie Chan
Jane Turley
Andree Rose
Carman Dowd
Judith Bell

Sunday 5th May 2019 - 10:00

Mixed Division 1 Cuddington B 1.5 - 6.5 Hartford A
Andy Long
Gaynor Hawthornthwaite
Marcus Williams
Heather Williams
James Barlow
Di Fielding
M Tweed
Kathryn Barnett
Mixed Division 2 Hartford B 3.5 - 4.5 Alsager
Dave Glenn
Pauline Glenn
Judith Bell
Keith Wright
Rob Raby
Jean Parker
Jane Ashworth
Alan Jones

Week 3

Tuesday 7th May 2019 - 18:30

Mens Division 1 Nantwich Farmers 1.5 - 6.5 Hartford A
Chris Jackson
Dom Clewes
John Flanagan
Tommy Adams
Jarrod Wood
James Barlow
James Barber
Mark White
Mens Division 2 Hartford C 5.5 - 2.5 Hartford E
John Walsh
Keith Wright
Duncan Appelbe
Rick Shelmerdine
Chris Baker
Andy White
Chris Bott
Dave Smith
Mens Division 5 Hartford F 6.5 - 1.5 Bunbury
Graham Ritchie
Steve Ace
Henry Joice
Chris Abbott
Sean Everton
Michael Erdl
Richard Thompson
Nathan Nuttall
Ladies Division 2 Hartford D 8.0 - 0.0 Alsager A
Jane Turley
Andree Rose
Judith Bell
Carmen Dowd
Jean Parker
Leanne Porter
Karen Hardwick
Denise Peake

Thursday 9th May 2019 - 18:30

Mens Division 1 Nantwich A 7.0 - 1.0 Hartford B
James Bloomer
Ben Sealey
Goncalo Alves
Robin Bloomer
Mark White
James Garvey
Duncan Appelbe
George Blackshaw
Mens Division 2 Hartford D 5.5 - 2.5 Congleton C
Neil Cocker
Justin Pidcock
Dave Glenn
Chris Forrest
Pete Dallow
Ben Waddacor
Kyle McLellan
Joe Buckley
Ladies Division 1 Hartford C 0.0 - 8.0 Holmes Chapel A
Ellie Watson
Jo Salhman
Mandy Hemming
Julie Jone
Vicky Patterson
Sue Soencer
Helen Patterson
Brenda Lowe
Ladies Division 1 Hartford A 0.0 - 8.0 Nantwich A
Helen Plumtree
Pauline Cordingley
Kathryn Barnett
Gill Lodge
Caroline Harrison
Nicola Herbert
Mel Barker
Rachel Turner

Sunday 12th May 2019 - 10:00

Mixed Division 1 Hartford A 6.5 - 1.5 Cuddington A
James Barber
Kathryn Barnett
D Fielding
Andrew Moores
J Kimpton
S Nuttall
L Hickey
K Booher
Mixed Division 2 Audlem 2.0 - 6.0 Hartford B
Helen Walker
Nic Goodwin
I Sykes
J Proudlove
M Tweed
S Parsons
L Wood
P McLeish

Week 4

Tuesday 14th May 2019 - 18:30

Mens Division 1 Hartford A 3.0 - 5.0 Nantwich A
Andrew Moores
James Barber
James Barlow
Mark Gleave
Jamie Oakes
Robin Bloomer
James Bloomer
Ben Sealey
Mens Division 2 Hartford E 4.5 - 3.5 Congleton C
Chris Baker
Andy White
Chris Bott
Max Bettson-Burdett
Pete Dallow
Mike Massey
Joe Buckley
Kyle McLellan
Mens Division 5 Congleton G 3.0 - 5.0 Hartford F
Martin Wilson
Phil Lawton
Dave Lonsdale
Ian Parsons Murra
Murray Tweed
Andrew Yearsley
Steve Ace
Clive Deadman
Ladies Division 1 Congleton A 1.5 - 6.5 Hartford B
Jeannette Walker
Sue Hayes Smith
Ruth Barton
Angela Collins
Kate Burrows
Virginia Vale
Wenda Deadman
Jacqui Wood

Thursday 16th May 2019 - 18:30

Mens Division 1 Hartford B 3.5 - 4.5 Congleton B
James Garvey
Mark White
Gary Makin
Charlie Blackshaw
Toby Miller
Ben Waddacor
Adam Goodall
Andrew Giltrap
Mens Division 2 Winsford A 1.0 - 7.0 Hartford C
M. Abbiss
M. Johnston
M. Bee
S. Harris
K. Wright
C. Baker
D. Appelbe
R. Shelmerdine
Mens Division 2 Nantwich B 3.5 - 4.5 Hartford D
John Haywood
Pieter Fiems
Richard Smith
Iain Young
Justin Pidcock
Neil Cocker
Chris Forrest
Dave Glenn
Ladies Division 1 Hartford C 1.0 - 7.0 Hartford A
Mandy Hemming
Julie Jones
Ellie Watson
Hazel Sexton
Helen Plumtree
Pauline Cordingly
Kathryn Barnett
Gill Lodge
Ladies Division 2 Nantwich C 0.5 - 7.5 Hartford D
Frances Barker
Sarah Clarke
Ekorn Thomas
Alison Harding
Jane Turley
Andree Rose
Carmen Dowd
Debbie Mercer
Ladies Division 2 Hartford E 4.0 - 4.0 Holmes Chapel B
Chris Taylor
Judi Jennings
Susan Parsons
Sue Edwards
Sheila Barnett
Larysa Walls
Debbie Chan
Jane Cummings

Sunday 19th May 2019 - 10:00

Mixed Division 1 Nantwich B 1.5 - 6.5 Hartford A
Rachel Turner
Iain Young
Ekorn Thomas
John Haywood
Kathryn Barnett
Murray Tweed
Di Fielding
George Blackshaw
Mixed Division 2 Hartford B 6.0 - 2.0 Nantwich C
Dave Glenn
Pauline Glenn
Judi Jennings
Andy Walker
Dave Preedy
Sarah Clarke
Jared Cornish
Heather Breeze

Week 5

Tuesday 21st May 2019 - 18:30

Mens Division 1 Alsager A 6.0 - 2.0 Hartford B
D.Paxton
C.Hancock
N.Gardiner
J.Whitmore
M.White
J.Garvey
G.Makin
C.Blackshaw
Mens Division 1 Hartford A 8.0 - 0.0 Congleton B
Andrew Moores
Jarrod Wood
James Barlow
Mark Gleave
Adam Goodall
Ian Walker
Andrew Giltrap
Luke Coltman
Mens Division 2 Wistaston A 5.5 - 2.5 Hartford D
George Raiswell
Ollie Cox
Chris Raiswell
Paul Unwin
Chris Forrest
Justin Pidcock
Chris Baker
Andy White
Mens Division 2 Congleton C 2.5 - 5.5 Hartford C
Mike Massey
Pete Dallow
Joe Buckley
Kyle McLellan
Duncan Appelbe
Rick Shelmerdine
John Walsh
Keith Wright
Mens Division 2 Hartford E 0.5 - 7.5 Nantwich B
Max Bettson-Burdett
Dave Smith
Murray Tweed
Euan Ritchie
Noel Shone
Ben Sealey
Pieter Fiems
Paul Speakman
Ladies Division 1 Holmes Chapel A 8.0 - 0.0 Hartford B
V. Roberts
S. Spencer
H. Patterson
B. Lowe
W. Deadwan
J. Wood
V. Vale
K. Burrows
Ladies Division 2 Congleton B 3.0 - 5.0 Hartford D
H Dyson
C Flatman
S Willis
L Goodall
J Turley
A Rose
J Bell
C Dowd

Thursday 23rd May 2019 - 18:30

Mens Division 5 Congleton F 1.5 - 6.5 Hartford F
James Clemens
Les Malgas
Richard Shipton
Stu Warburton
Graham Ritchie
Steve Ace
Henry Joice
Nicolas Noyer
Ladies Division 1 Hartford C 1.5 - 6.5 Nantwich B
Mandy Hemming
Julie Jones
Andre Rose
Susan Parsons
Diane Mayman
Alison Spicer
Emily Parker
Helen Rogers
Ladies Division 2 Hartford E 3.0 - 5.0 Alsager A
Chris Taylor
Mary Followell
Judi Jennings
Sue Edwards
DeniseRipley
Jean Parker
Leanne Porter
Karen Hardwick

Sunday 26th May 2019 - 10:00

Mixed Division 1 Congleton A 7.0 - 1.0 Hartford A
Jeannette Walker
Peter Wardlaw
Ruth Barton
Simon Darmon
Kathryn Barnett
Mark Gleave
Di Fielding
Andy Moores
Mixed Division 2 Hartford B 4.5 - 3.5 Cuddington C
Lin Wood
Jacqui Wood
Rob Wood
Keith Wright
James Peach
Helen Slater
Andy Long
Pam Shateshaft

Week 6

Tuesday 28th May 2019 - 18:30

Mens Division 1 Hartford B 0.5 - 7.5 Tarporley
James Garvey
Mark White
Gary Makin
Charlie Blackshaw
Matt Franks
Mike Franks
Rich Beschizza
Darren Wanford
Mens Division 2 Wistaston A 5.0 - 3.0 Hartford E
Ollie Cox
Ross Alkureishi
George Raiswell
Nick Green
Max Bettson-Burdett
Chris Baker
Andy White
Chris Bott
Mens Division 2 Cuddington A 5.5 - 2.5 Hartford C
Alex King
Andy Mines
Simon Nuttall
Andy Long
Duncan Appelbe
Rick Shelmerdine
Keith Wright
Neil Cocker
Ladies Division 1 Hartford B 6.5 - 1.5 Hartford C
Jacqui Wood
Wenda Deadman
Virginia Vale
Lin Wood
Ellie Watson
Jo Sahlman
Mandy Hemming
Julie Jones

Thursday 30th May 2019 - 18:30

Mens Division 1 Hartford A 8.0 - 0.0 Alsager A
Mark Gleave
James Barlow
Andrew Moores
James Barber
Christian Hancock
Dave Parkinson
Noel Gardiner
Jamie Whitmore
Mens Division 2 Hartford D 6.0 - 2.0 Winsford A
Neil Cocker
Justin Pidcock
Dave Glenn
Chris Forrest
Mark Abbiss
Mike Johnston
Steve Harris
Mike Bee
Ladies Division 1 Hartford A 5.0 - 3.0 Nantwich B
Helen Plumtree
Pauline Cordingley
Kathryn Barnett
Gill Lodge
Emily Parker
Alison Spicer
Helen Rogers
Heather Breeze
Ladies Division 2 Nantwich C 4.5 - 3.5 Hartford E
Sarah Clarke
Frances Barker
Ekorn Thomas
Fiona Haywood
Chris Taylor
Mary Followell
Susan Parsons
Sue Edwards

Sunday 2nd June 2019 - 10:00

Mixed Division 1 Nantwich A 3.5 - 4.5 Hartford A
James Bloomer
Sue Winters
Noel Shone
Rachel Turner
Helen Plumtree
Andy Moores
James Barber
Katherine Barnett
Mixed Division 2 Hartford B 7.5 - 0.5 Winsford
Andy Yearsley
Piers McLeish
Jacqui Wood
Sue Edwards
Jackie Penn
Mike Bee
Tracy Morley
Bill Lawrie

Week 7

Tuesday 4th June 2019 - 18:30

Mens Division 1 Tarporley 0.0 - 8.0 Hartford A
Rich Beschizza
Darren Wanford
Ben Franks
Matt Franks
James Barlow
Mark Gleave
James Barber
Andrew Moores
Mens Division 1 Congleton A 6.0 - 2.0 Hartford B
Matt Parker
Ben Waddacor
Pete Wardlaw
Tom Minshull
James Garvey
Mark White
Charlie Blackshaw
George Blackshaw
Mens Division 2 Hartford C 8.0 - 0.0 Nantwich B
Duncan Appelbe
Rick Shelmerdine
John Walsh
Dave Glenn
Peter Fiems
Richard Smith
Mike Jones
Ian Young
Mens Division 2 Hartford E 7.5 - 0.5 Winsford A
Chris Baker
Andy White
Andy Walker
Andy Yearsley
Mike Bee
Mike Johnston
Mark Abbiss
Bill Smith
Ladies Division 1 Nantwich A 8.0 - 0.0 Hartford C
N. Herbert
C.Harrison
R.Turner
H.Breeze
M.Hemming
J.Jones
S.Cooper
J.Sahlman
Ladies Division 1 Hartford B 2.0 - 6.0 Nantwich B
Virginia Vale
Lin Wood
Kate Burrows
Jacqui Wood
Do Mayman
Sue Winters
Emily Parker
Helen Rogers
Ladies Division 2 Congleton B 5.5 - 2.5 Hartford E
H Dyson
C Flatman
S Willis
K Bennett
C Taylor
S Edwards
S Parsons
S Followell
Ladies Division 2 Cuddington A 8.0 - 0.0 Hartford D
Julia Kimpton
Heather Williams
Gaynor Hawthornthwaite
Lindsey Hickey
Jane Turley
Debbie Mercer
Judith Bell
Carmen Dowd

Thursday 6th June 2019 - 18:30

Mens Division 2 Hartford D 5.0 - 3.0 Cuddington A
Neil Cocker
Justin Pidcock
Dave Glenn
Chris Forrest
Alex King
Simon Nuttall
Andy Long
Kemper Booher
Mens Division 5 Hartford F 3.0 - 5.0 Nantwich E
Steve Ace
Chris Abbott
Henry Joice
David Sahlmann
Dave Preedy
Mick Baker
Tony Taylor
Rob Hickey
Ladies Division 1 Hartford A 8.0 - 0.0 Congleton A
Helen Plumtree
Pauline Cordingley
Kathryn Barnett
Gill Lodge
Jeanette Walker
Sue Heyes-Smith
Angela Collins
Helen Dyson

Sunday 9th June 2019 - 10:00

Mixed Division 1 Congleton B 1.5 - 6.5 Hartford A
Mike Massey
Beth Hitchen
Peter Dallow
Larissa Walls
James Barlow
Kathryn Barnett
Gary Makin
Pauline Cordingley
Mixed Division 2 Hartford B 8.0 - 0.0 Cuddington D
Jacqui Wood
Keith Wright
Lin Wood
Andy Walker
Margaret Wilding
Simon Rowland
Emma Hulme
Mike Linsell

Week 8

Tuesday 11th June 2019 - 18:30

Mens Division 2 Hartford E 0.0 - 8.0 Cuddington A
Chris Baker
Tim Blackshaw
Chris Bott
Peter Makin
Alex King
Andy Long
Richard Yates
Andy Mines
Ladies Division 1 Hartford B 2.5 - 5.5 Hartford A
Kate Burrows
Wenda Deadman
Jacqui Wood
Lin Wood
Helen Plumtree
Pauline Cordingly
Kathryn Barnett
Gill Lodge
Ladies Division 2 Hartford E 0.0 - 8.0 Hartford D
Chris Taylor
Debbie Mercer
Susan Parsons
Sue Edwards
Jane Turley
Andree Rose
Judith Bell
Carmen Dowd

Thursday 13th June 2019 - 18:30

Mens Division 1 Hartford B 1.0 - 7.0 Hartford A
James Garvey
Mark White
Charlie Blackshaw
George Blackshaw
Mark Gleave
James Barlow
Andrew Moores
James Barber
Mens Division 2 Hartford D 4.0 - 4.0 Hartford C
Chris Forrest
Chris Bott
Martin Riley
Chris Baker
Duncan Appelbe
Rick Shelmerdine
Dave Glenn
Justin Pidcot
Mens Division 5 Hartford F 4.5 - 3.5 Cuddington D
Chris Abbott
Murray Tweed
Graham Ritchie
Steve Ace
Shaun Savage
Simon Hilton
Graham Finnegan
Ian Day

Sunday 16th June 2019 - 10:00

Mixed Division 1 Holmes Chapel 2.0 - 6.0 Hartford A
Geoff Dyson
Vicky Robertson
Tony Vickers
Sheila Barnett
Duncan Appelbe
Di Fielding
Kathryn Barnett
Murray Tweed

Week 9

Tuesday 18th June 2019 - 18:30

Mens Division 1 Hartford A 2.0 - 6.0 Congleton A
Mark Gleave
James Barlow
Andrew Moores
James Barber
Alex Grocott
Matt Parker
Simon Darmon
Tom Minshull
Mens Division 1 Nantwich Farmers 7.0 - 1.0 Hartford B
Chris Jackson
Tommy Adams
John Flanagan
Dom Clewes
Mark White
James Garvey
Charlie Blackshaw
George Blackshaw
Mens Division 2 Wistaston A 4.5 - 3.5 Hartford C
George Raiswell
Paul Unwin
Chris Raiswell
Nick Green
Duncan Appelbe
Rick Shelmerdine
Chris Forrest
Chris Baker
Ladies Division 1 Hartford B 0.0 - 8.0 Nantwich A
Wenda Deadman
Kate Burrows
Virginia Vale
Lin Wood
Nicola Herbert
Caroline Harrison
Mel Barker
Rachel Turner
Ladies Division 2 Hartford D 6.0 - 2.0 Holmes Chapel B
Jane Turley
Andree Rose
Judith Bell
Carmen Dowd
Sheila Barnett
Larysa Walls
Sue Charlesworth
Debbie Chan
Ladies Division 2 Cuddington A 8.0 - 0.0 Hartford E
Julia Kimpton
Heather Williams
Lindsey Hickey
Gaynor Hawthornthwaite
Chris Taylor
Mary Followell
Susan Parsons
Sue Edwards

Thursday 20th June 2019 - 18:30

Mens Division 2 Hartford D 4.5 - 3.5 Hartford E
Neil Cocker
Justin Pidcock
Dave Glenn
Chris Forrest
Chris Baker
Andy White
Chris Bott
Piers McLeish
Mens Division 5 Hartford F 7.5 - 0.5 Goostrey B
Graham Ritchie
Craig Bell
Murray Tweed
Chris Abbott
Jonathan South
Mike Wormald
Willie Dudgeon
Dave Nolan
Ladies Division 1 Holmes Chapel A 2.5 - 5.5 Hartford A
V. Robertson
S. Spencer
H. Patterson
B. Lowe
Helen Plumtree
Pauline Cardigley
Kathryn Barnett
Gill Lodge
Ladies Division 1 Hartford C 3.5 - 4.5 Congleton A
Mandy Hemming
Julie Jones
Ellie Watson
Andre Rose
Jeannette Walker
Sue Hayes Smith
Helen Dyson
Ruth Barton

Sunday 23rd June 2019 - 10:00

Mixed Division 1 Hartford A 8.0 - 0.0 Cuddington B
Andrew Moores
Wenda Deadman
Mark Gleave
Lin Wood
Greg Turner
Margaret Wilding
Jamie C
Gill Lyons
Mixed Division 2 Alsager 2.0 - 6.0 Hartford B
J Ashworth
Jason Lockett
M Bundy
J Newman
Murray Tweed
Susan Parsons
Andy Yearsley
Judi Jennings

Week 10

Tuesday 25th June 2019 - 18:30

Mens Division 1 Hartford A 7.0 - 1.0 Nantwich Farmers
Mark Gleave
James Barlow
Andrew Moores
James Barber
Dom Clewes
Tony Done
Chris Jackson
Glen Powell
Mens Division 2 Hartford E 0.5 - 7.5 Hartford C
Max Bettson-Burdett
Martin Riley
George Blackshaw
George Asteriades
John Walsh
Justin Pidcock
Duncan Appelbe
Rick Shelmerdine
Mens Division 2 Congleton C 2.5 - 5.5 Hartford D
Mike Massey
Pete Dallow
Joe Buckley
Kyle McLellan
Chris Baker
Chris Bott
Andy White
Chris “Thirsty” Forrest
Mens Division 5 Bunbury 3.5 - 4.5 Hartford F
Rod France
Jim Grant
Sean Everton
John Simpson
Graeme Ritchie
Craig Bell
Steve Ace
Chris Abbot
Ladies Division 1 Holmes Chapel A 8.0 - 0.0 Hartford C
V. Robertson
S. Spencer
H. Patterson
B. Lowe
Mandy Hemming
Sheena Cooper
Jane Turley
Andre Rost
Ladies Division 1 Nantwich A 5.0 - 3.0 Hartford A
Nicola Herbert
Caroline Harrison
Rachel Turner
Di Mayman
Helen Plumtree
Pauline Cordingley
Kathryn Barnett
Gill Lodge

Thursday 27th June 2019 - 18:30

Mens Division 1 Hartford B 3.5 - 4.5 Nantwich A
James Garvey
Mark White
Gary Makin
Charlie Blackshaw
Martin Mascarenhas
Goncalo Alves
Pieter Fiems
Richard Smith
Ladies Division 2 Alsager A 2.0 - 6.0 Hartford D
Karen Hardwick
Leanne Porter
Jayne Cartwright
Linda Burnham
Jane Turley
Andree Rose
Judith Bell
Carmen Doud

Week 11

Tuesday 2nd July 2019 - 18:30

Mens Division 1 Nantwich A 6.0 - 2.0 Hartford A
Jamie Oakes
Noel Shone
Robin Bloomer
Ben Sealey
James Barlow
Mark Gleave
James Barber
Andrew Moores
Mens Division 2 Hartford C 7.0 - 1.0 Winsford A
Duncan Appelbe
Rick Shelmerdine
John Walsh
Martin Riley
Mark Abbis
Mike Bee
Steve Harris
Mike Johnston
Mens Division 2 Congleton C 3.0 - 5.0 Hartford E
Pete Dallow
Mike Massey
Joe Buckley
Kyle McLellan
Chris Baker
Chris Bott
Andy White
Max Bettson-Burdett
Ladies Division 1 Hartford B 7.0 - 1.0 Congleton A
Kate Burrows
Lin Wood
Jacqui Wood
Ellie Watson
Jeanette Walker
Sue Hayes Smith
Ruth Barton
Louise Goodall
Ladies Division 2 Hartford D 4.0 - 4.0 Nantwich C
Judith Bell
Carmen Dowd
Debbie Mercer
Susan Parsons
Alma A Court
Jane Jarrett
Fiona Barker
Sarah Clarke

Thursday 4th July 2019 - 18:30

Mens Division 1 Congleton B 4.0 - 4.0 Hartford B
Ian Walker
Ben Waddacor
Adam Goodall
Andrew Giltrap
James Garvey
Mark White
Rick Shelmerdine
Charlie Blackshaw
Mens Division 2 Hartford D 4.5 - 3.5 Nantwich B
Neil Cocker
Justin Pidcock
Chris Forrest
Chris Bott
Noel Shone
Richard Smith
John Haywood
Rick Peck
Mens Division 5 Hartford F 7.0 - 1.0 Congleton G
Craig Bell
Henry Joice
Steve Ace
Chris Abbott
Bob Edmunds
Phil Lawton
Simon McAsey
Nick Wilkins
Ladies Division 1 Hartford A 8.0 - 0.0 Hartford C
Helen Plumtree
Pauline Cordingley
Kathryn Barnett
Gill Lodge
Ellie Watson
Jo Sahlman
Jane Turley
Carmen Dowd
Ladies Division 2 Holmes Chapel B 4.5 - 3.5 Hartford E
Sheila Barnett
Larysa Walls
Sue Charlesworth
Debbie Chan
Susan Parsons
Sue Edwards
Chris Taylor
Debbie Mercer

Sunday 7th July 2019 - 10:00

Mixed Division 1 Cuddington A 0.0 - 8.0 Hartford A
J Kimpton
S Nuttall
L Hickey
K Booher
J Barber
H Plumtree
M Gleave
K Barnett
Mixed Division 2 Hartford B 3.5 - 4.5 Audlem
Piers McLeish
Jacqui Wood
Carmen Down
Craig Bell
J Proudlove
I Sykes
T Duncan
R Lee

Week 12

Tuesday 9th July 2019 - 18:30

Mens Division 2 Hartford C 8.0 - 0.0 Congleton C
Duncan Appelbe
Rick Shelmerdine
Jarrod Wood
Martin Riley
Peter Dallow
Kyle Mcellan
Joe Buckley
Ian Colins
Mens Division 5 Hartford F 4.0 - 4.0 Congleton F
Steve Ace
Chris Abbott
Graham Ritchie
Craig Bell
Ian Parsons
Richard Shipton
James Clemens
Les Malgas
Ladies Division 1 Hartford B 3.5 - 4.5 Holmes Chapel A
Virginia Vale
Lin Wood
Jacqui Wood
Jo Salhman
Vicky Robertson
Sue Spencer
Helen Patterson
Brenda Lowe
Ladies Division 1 Nantwich B 5.0 - 3.0 Hartford C
Anne Bate
Alma A Court
Ekorn Thomas
Jane Jarrett
Mandy Hemming
Julie Jones
Andre Rose
Ellie Watson
Ladies Division 2 Alsager A 6.5 - 1.5 Hartford E
Denise Ipley
Lnda Berman
Leanne Porter
Karen Hardwick
Debbie Mercer
Susan Parsons
Sammy Followell
Judi Jennings

Thursday 11th July 2019 - 18:30

Mens Division 1 Hartford B 1.0 - 5.0 Alsager A
Mark White
James Garvey
Duncan Appelbe
Craig Bell
Dave Paxton
Christian Hancock
Noel Gardiner
Jamie Whitmore
Mens Division 1 Congleton B 1.0 - 7.0 Hartford A
Toby Miller
Andrew Giltrap
Adam Goodall
Kyle McClellan
Andy Moores
James Barber
Mark Gleave
Rick Shelmerdine
Mens Division 2 Nantwich B 5.5 - 2.5 Hartford E
Noel Shone
Pieter Fiems
Martin Mascrenhas
John Haywood
Max Bettson-Burdett
Dave Smith
John Batson
Pete Makin
Mens Division 2 Hartford D 4.5 - 3.5 Wistaston A
Dave Glenn
Chris Forrest
Justin Pidcock
Chris Baker
Paul Unwin
George Raiswell
Chris Raiswell
Ollie Cox
Ladies Division 2 Hartford D 5.0 - 1.0 Congleton B
Jane Turley
Andree Rose
Judith Bell
Carmen Dowd
Helen Dyson
Chris Flatman
Kim Bennett
Louise Goodall

Sunday 14th July 2019 - 10:00

Mixed Division 1 Hartford A 8.0 - 0.0 Nantwich B
Andrew Moores
Helen Plumbtree
James Barber
Kathryn Barnett
Conceded



Mixed Division 2 Nantwich C 6.0 - 2.0 Hartford B
Dave Preedy
Sarah Clarke
Jared Cornish
Heather Breeze
Murray Tweed
Susan Parsons


Week 13

Tuesday 16th July 2019 - 18:30

Mens Division 1 Tarporley 5.5 - 2.5 Hartford B
Ben Franks
Darren Wanford
Matt Franks
Rich Beschizza
Mark White
Chris Forrest
John Walsh
Charlie Blackshaw
Mens Division 1 Alsager A 2.5 - 5.5 Hartford A
D.Paxton
C.Hancock
J.Cerwin
M.Killilea
J.Barlow
A.Moores
M.Gleave
J.Barber
Mens Division 2 Hartford C 3.0 - 5.0 Cuddington A
Duncan Appelbe
Rick Shelmerdine
Jarrod Wood
Martin Riley
Alex King
Johnny Porter
Andy Long
Simon Nuttall
Mens Division 2 Hartford E 3.0 - 5.0 Wistaston A
Ladies Division 1 Nantwich B 0.0 - 8.0 Hartford A
Di Mayman
Helen Rogers
Jane Jarrett
Heather Breeze
Helen Plumtree
Pauline Cordingley
Kathryn Barnett
Wenda Deadman

Thursday 18th July 2019 - 18:30

Mens Division 2 Winsford A 1.0 - 7.0 Hartford D
M. Abbiss
M. Johnston


N. Cocker
J. Pidcock
C. Forrest
M. Riley
Ladies Division 1 Hartford C 0.0 - 8.0 Hartford B
Julie Jones
Jane Turley
Carmen Dowd
Ellie Watson
Virginia Halliwell
Wenda Deadman
Jaquie Wood
Jo Salhman
Ladies Division 2 Hartford E 4.5 - 3.5 Nantwich C
Debbie Mercer
Susan Parsons
Chris Taylor
Annabel Hay
F. Barker
S. Clarke
A.Acourt
F Haywood

Sunday 21st July 2019 - 10:00

Mixed Division 1 Hartford A 5.0 - 3.0 Congleton A
Andrew Moores
Helen Plumbtree
Mark Gleave
Kathryn Barnett
Pete Wardlaw
Jeannette Walker
Simon Darmon
Ruth Barton
Mixed Division 2 Cuddington C 4.5 - 3.5 Hartford B
James Peach
Helen Slater
Jamie Cummins
Liz Halliday
David Glenn
Katie Glenn
Andy Walker
Carmen Dowd

Week 14

Tuesday 23rd July 2019 - 18:30

Mens Division 1 Hartford A 8.0 - 0.0 Tarporley
Mark Gleave
James Barlow
Andrew Moores
James Barber
Pat Franks
Norman Edwards
Chris Shorrock
Byron Hughes
Mens Division 2 Cuddington A 7.5 - 0.5 Hartford D
Alex King
Johnny Porter
Simon Nuttall
Andy Long
Justin Pidcock
Chris Baker
Dave Glenn
Chris Forrest
Ladies Division 1 Congleton A 0.5 - 7.5 Hartford A
Jeannette Walker
Sue Hayes Smith
Ruth Barton
Beth Hitchen
Helen Plumtree
Pauline Cordingley
Kathryn Barnett
Wenda Deadman
Ladies Division 1 Nantwich B 3.5 - 4.5 Hartford B
Helen Rogers
Heather Breeze
Ekorn Thomas
Di Mayman
Virginia Vale
Kate Burrows
Lyn Wood
Jackie Wood
Ladies Division 2 Hartford D 3.0 - 5.0 Cuddington A
Jane Turley
Andree Rose
Judith Bell
Carmen Dowd
Julia Kimpton
Margaret Wilding
Gaynor Hawthornthwaite
Liz Halliday

Thursday 25th July 2019 - 18:30

Mens Division 1 Hartford B 6.0 - 2.0 Congleton A
James Garvey
Mark White
Charlie Blackshaw
George Blackshaw
Toby Miller
Mike Massey
Joe Buckley
Lawrence Poulain
Mens Division 2 Nantwich B 4.5 - 2.5 Hartford C
Ben Sealey
Paul Speakman
Christian Haywood
John Haywood
Duncan Appelbe
Martin Riley
Chris Forrest
Pete Makin
Mens Division 2 Winsford A 1.5 - 6.5 Hartford E
M. Abbiss
M. Johnston
S. McCormack
M. Bee
C. Baker
M. Bettson-Burdett
C. Bott
D. Smith
Mens Division 5 Nantwich E 2.5 - 5.5 Hartford F
Dave Preedy
Mick Baker
Paul Couborough
Rob Hickey
Murray Tweed
Chris Abbott
Graham Ritchie
Craig Bell
Ladies Division 1 Hartford C 1.5 - 6.5 Nantwich A
Ellie Watson
Jo Salhman
Carmen Dowd
Andre Rose
Nicola Herbert
Rachel Turner
Helen Rogers
Emily Parker
Ladies Division 2 Hartford E 3.0 - 5.0 Congleton B
Debbie Mercer
Susan Parsons
Chris Taylor
Mary Followell
Helen Dyson
Chris Flatman
Sian Willis
Louise Goodall

Sunday 28th July 2019 - 10:00

Mixed Division 1 Hartford A 6.0 - 2.0 Nantwich A
Andrew Moores
Helen Plumbtree
Mark Gleave
Kathryn Barnett
Noel Shone
Emily Parker
Pieter Fiems
Helen Rogers
Mixed Division 2 Winsford 0.0 - 8.0 Hartford B
Conceded







Week 15

Sunday 4th August 2019 - 10:00

Mixed Division 1 Hartford A 7.0 - 1.0 Congleton B
Andrew Moores
Wenda Deadman
James Barber
Kathryn Barnett
Mike Massey
Beth Hitchen
Pete Dallow
Larissa Walls
Mixed Division 2 Cuddington D 4.0 - 4.0 Hartford B
Ian Day
Molly Finnigan
Mike Linsell
Jayne Purdue
Andy Yearsley
Lin Wood